ccp
19 بهمن 1401 - 23:21

تجدید پیمان مسؤولان شهرقدس با آرمان‌های امام خمینی(ره)

جمعی از مسؤولان شهرستان قدس در هشتمین روز از دهه فجر با حضور در مرقد امام خمینی (ره) با آرمان‌های امام تجدید پیمان کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرقدس، جمعی از مسؤولان شهرستان قدس در هشتمین روز از دهه فجر با حضور در مرقد امام خمینی (ره) با آرمان‌های امام تجدید پیمان کردند. 

حجت الاسلام رضا جوکار، امام جمعه شهرقدس در حاشیه این مراسم اظهار کرد: امام خمینی(ره) نه فقط بر ملت ایران بلکه بر همه بشریت و ملت‌های آزاده معاصر حق بزرگی دارند، چراکه با پیروزی انقلاب اسلامی به ملت‌های دنیا جرات داد که از حق آزادی و آزادگی خود استفاده کنند و بیداری اسلامی در منطقه شکل گیرد.

وی گفت: امام خمینی(ره) با پیروزی انقلاب اسلامی تفاوت میان رابطه امام و امت با مردم و سلطنت را برای جهانیان مشخص کرد و کارآمدی نظام دینی و حکمرانی الهی را در قالب جمهوری اسلامی ایران به دنیا معرفی کرد ما مدیون امام راحل هستیم.

امام جمعه شهرقدس با اشاره به تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره) در جشن ۴۴ سالگی انقلاب اسلامی افزود: این حرکت تجدید قوای معنوی است تا راه نورانی خدمت و عدالت را در سایه عقلانیت پیموده و به مردم خدمت‌رسانی کنیم.

پایان پیام/۶۷۰۷۵

منبع: فارس
شناسه خبر: 1028577